top of page
SDR_7788-temiz.jpg

andywawa ile Tanışın

   Andywawa 80 yıllık tekstil tecrübesi olan bir aile şirketinden doğan, bugün 4 kıta 42 ülkede yüzlerce kurumsal müşteriye hizmet veren prestijli bir bebek giyim markasıdır.

   Amacımız, yüksek kaliteli ve şık ürünler sunarak her bebeğin gardırobunu özel kılmak ve ailelerin bu özel yılları keyifle yaşamalarını sağlamaktır.

Başlangıçta sınırlı bir ürün yelpazesiyle yola çıktık, ancak adım adım büyüdük ve bugün dünya genelinde tanınan bir marka olduk. Andywawa, milyonlarca bebeğin giyim ihtiyaçlarını karşıladı ve her ailenin güvenilir bir tercihi haline geldi.

   Kalite, bizim için her zaman öncelik oldu. Ürünlerimizde en kaliteli malzemeleri kullanarak, uzun ömürlü ve dayanıklı giysiler üretiyoruz. Bebekleri önemsiyoruz; kumaşlarımızı %100 doğal pamuktan seçiyor, kimyasal oranını en aza indirmek için daha soft renkler tercih ediyoruz. Ayrıca sertifikalı organik kumaşlardan ürettiğimiz koleksiyonlarımızı her geçen gün daha da geliştiriyoruz. Her detayda titizlikle çalışıyor ve müşterilerimize en üst düzeyde memnuniyet sağlamak için çaba gösteriyoruz.

   Bugün, 20 yıl boyunca birlikte büyüdüğümüz ve başarılarımıza katkıda bulunan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Gelecek yıllarda da Andywawa olarak, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizle, annelerin ilk tercihi olmayı sürdüreceğiz.💖,

Andywawa Ekibi-

andywawa
%100 Saf, %100 Organik

%100 organic cotton

Organic Andywawa

Organik kumaşlarla özenle tasarlanmış koleksiyonlarımız, bebeklerimizin sağlığı ve mutluluğunu ön planda tutar. En değerlilerimizin huzuru ve konforu için "Wawa Organik" koleksiyonumuzu her geçen gün geliştirerek  onlara rahatlığı ve şıklığı bir arada sunarız.

Global Organic Textile Standard (GOTS) Sertifikamız

GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD

SHATELGROUP

Shatel Group

Shatel Group, tekstil sektörünün neredeyse her alanında bulunan, 80 yıllık özgeçmişe ve deneyime sahip bir aile şirketler grubudur. 

Ralfteks A.Ş. Andywawa
Şanteks Fermuar
Şatel Örme
Maseksport
Şık Düğme
bottom of page